O Firmie

OZGA Consulting Company to unikatowa firma doradcza, której głównym celem jest wspieranie Przedsiębiorstw w budowaniu bezpiecznych rozwiązań finansowych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowych korporacjach zapewniamy najwyższej jakości usługi z zakresu pozyskiwania finansowania zewnętrznego oraz w ramach outsourcingu finansowego tworzymy nowoczesne działy finansowe w micro, małych i średnich Przedsiębiorstwach.


Współpracując z Nami:otrzymujesz wsparcie elitarnej Grupy Ekspertów,

wspólnie zbudujemy bezpieczne rozwiązania finansowe, dopasowane do zmieniających się potrzeb Twojego przedsiębiorstwa,

poprzez outsourcing finansowy, tworzymy unikatowe działy finansowe w Twoim Przedsiębiorstwie, łącząc Wasze doświadczenia z naszą wiedzą,

będziesz realizował więcej celi biznesowych, poprzez świadome zarządzanie finansami Twojego przedsiębiorstwa.

Naszymi Klientami są Przedsiębiorstwa, które cenią sobie indywidualne podejście oraz partnerską współpracę, opartą na obustronnym zaufaniu.


Dumnie należymy do Fundacji Firm Rodzinnych

Doradztwo

Bezpieczne rozwiązania finansowe dla Przedsiębiorstw

Wspieramy Przedsiębiorców w pozyskiwaniu bezpiecznych rozwiązań finansowych. Przygotowujemy strukturę finansowania wraz z dokumentacją kredytową. Prowadzimy rozmowy z Bankami oraz pozostałymi instytucjami finansowymi, w Polsce oraz za granicą. Negocjujemy warunki oraz przygotowujemy analizę prawną każdej Umowy, podpisywanej przez Naszego Klienta.
Pomagamy w pozyskaniu finansowanie w zakresie:


obrotowego

kredytu w rachunku bieżącym

kredytu obrotowego

faktoringu

inwestycyjnego

kreytu inwestycyjnego

kredytu na innowacje technologiczne

finansowania projektów komercyjnych, w tym: hoteli, biurowców, centr logistycznych

finansowania projektów deweloperskich

specjalnego

leasingu, w tym pożyczek leasingowych i leasingu operacyjnego

leasingu zwrotnego nieruchomości

gwarancji bankowych

akredytyw importowych oraz eksportowych

Outsourcing finansowy

Rozumiejąc potrzeby micro, małych i średnich Przedsiębiorstw, stworzyliśmy unikatową usługę outsourcingu finansowego. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań z zakresu optymalizacji, kreacji oraz zarządzania finansami Przedsiębiorstwa.

optymalizacja

pomiar efektywności działania przedsiębiorstwa m.in. kalkulacja marży, jakości informacji księgowej i zarządczej

ocena projektów pod kątem rozszerzenia działalności

pomoc w minimalizowaniu ryzyka walutowego

optymalizacja polityki finansowej

restrukturyzacja finansowa

kreacja

planowanie finansowania

tworzenie budżetów

przygotowanie dokumentacji kredytowej w tym biznes plan, modele finansowe, prognozy

przygotowanie dokumentacji w zakresie cen transferowych

zarządzanie

bieżące zarządzanie finansami przedsiębiorstwa w tym pozyskiwanie finansowania, zarządzanie płynnością oraz kosztami

zarządzanie ryzykiem walutowym

restrukturyzacja finansowa

planowanie rozwoju przedsiębiorstwa

Referencje

Z Panią Martą miałem przyjemność współpracować przez okres prawie dwóch lat w ramach Alior Banku. W tym czasie, dzięki jej determinacji zrealizowaliśmy dwa projekty deweloperskie. Z dzisiejszej perspektywy kompetencje, zaangażowanie oraz końcowe efekty współpracy oceniamy bardzo wysoko.

Dariusz Szczypiński, Dyrektor Finansowy
GRUPA NICKELMiałem przyjemność pracować z Panią Martą podczas jej pracy w Raiffeisen Polbank. Szczególnie utkwiły mi w pamięci jej rzeczowość, sumienność, terminowość oraz partnerskie traktowanie klienta.
Pani Marta bez wątpienia swoją osobowością i aktywnością wyznacza bardzo wysoki standard w relacjach biznesowych.

Hubert Szulc, Prezes Zarządu
Adboard Sp. z o.o.Ceniąc sobie profesjonalizm, unikalną wiedzę oraz bogate doświadczenie, ale także biorąc pod uwagę skomplikowany charakter naszej inwestycji, musieliśmy nawiązać współpracę z firmą, która sprosta naszym oczekiwaniom.
Bez wątpienia naszym wyborem była firma OZGA Consulting Company. Spółka przy pełnym zaangażowaniu firmy OZGA Consulting Company pozyskała finansowanie w kwocie kilku milionów złotych, ale także zyskała oszczędności, które przy naszej inwestycji sięgały kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Wysoki standard współpracy, unikatowa wiedza oraz nieszablonowe nastawienie na Klienta, sprawia, iż z przyjemnością rekomendujemy firmę OZGA Consulting Company, jako partnera w zakresie pozyskania finasowania.

Marek Garboliński, Prezes Zarządu
Roman Szafrński, Członek Zarządu
MRS Logistic Sp. z o.o.Wspólnie realizowaliśmy projekt w ramach Działania 4.3. Kredyt technologiczny, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Od początku nasza współpraca opierała się na zaufaniu i pełnym zaangażowaniu ze strony Pani Marty. Entuzjazm, chęć działania oraz bardzo dobra znajomość modelu działania naszej firmy, są ogromnym atutem naszej współpracy.
Z pełnym przekonaniem, polecamy Panią Martę Ozga oraz jej firmę Ozga Consulting Company, jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie współpracy z bankami.

Henryk Leszczyński, wspólnik
PW POL-ZŁOM Sp.j.Pani Marta, mimo iż wcześniej nie współpracowała z naszą Spółką, wykazała się ogromnym zaangażowaniem oraz determinacja, abyśmy zdążyli w terminie złożyć dokumentację pod kredyt technologiczny.
Znakomicie sprawdziła się w tak wymagającej sytuacji, ale swój profesjonalizm, nastawienie na Klienta, potwierdziła w trakcie naszej wieloletniej współpracy z Raiffeisen Bank Polska S.A. W między czasie zrealizowaliśmy wspólnie kolejną inwestycję, w ramach Kredytu inwestycyjnego.

Marcin Fludra, Prezes Zarządu
Fludra Sp. z o.o.W ciągu kilku lat naszej współpracy, w szczególności cenimy sobie dostępność, komunikatywność oraz nastawienie na Klienta. Wspólnie zrealizowaliśmy projekty, polegające na zakupie nieruchomości. W oparciu o doświadczenie Pani Marty, skorzystaliśmy z finansowania obrotowego dopasowanego do naszych potrzeb oraz sezonowości, która wstępowała w Spółce.
Zaangażowanie, nastawienie na Klienta, wiedza oraz komunikatywność, to jedne z głównych cech, które wyróżniają Panią Martę.

Izabela Stolarska, Prezes Zarządu
POSTAL STEEL GROUP POLSKA Sp. z o.o.Nasza współpraca opierała się nie tylko na zapewnieniu finansowania obrotowego na kwotę kilkunastu milionów złotych, ale także na bieżącej obsłudze. Wsparcie merytoryczne ze strony Pani Marty, w trakcie półtorej roku, było dla nas bardzo cenne.
Pani Marta poprzez sumienność, entuzjazm, terminowość oraz partnerskie traktowanie, wyznacza bardzo wysokie standardy obsługi.
Zachęcamy do współpracy z Panią Martą, gdyż jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie finansów.

Lucjan Wypych, Wspólnik,
Super Siódemka Sp.j.W latach 2012-2013 z sukcesem zakończyliśmy kredyt technologiczny - od wydania promesy, poprzez podpisanie umowy kredytowej oraz wypłatę premii technologicznej. Na początku 2014 roku przy ścisłej współpracy z naszym opiekunem, pozyskaliśmy kolejne finansowanie na zakup maszyny drukującej. Wartość obu inwestycji przekroczyła kwotę 5 mln PLN.
Wysokie kompetencje, nastawienie na potrzeby klienta, determinacja oraz zaangażowanie w każdy projekt, sprawiają iż możemy polecić pozostałym firmom współpracę z Panią Martą Ozga

Janusz Nowak, Prezes Zarządu,
Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.Nasza relacja opierała się na bardzo dużym zaufaniu z naszej jak i Pani Marty strony. Częsty kontakt, wsparcie merytoryczne w zakresie usług bankowych, dbanie o nasze potrzeby, sprawiły iż współpracę z Panią Martą oceniamy bardzo wysoko.
Wspólnie zrealizowaliśmy kilka inwestycji związanych z kredytem inwestycyjnym oraz kredytem technologicznym. Przez 5 lat ściśle współpracowaliśmy z zakresie obsługi bieżącej oraz finansowania obrotowego.
Pani Marta nam doradzała, wskazywała pewne możliwości, ale ostateczną decyzję pozostawiała nam. Jej zaangażowanie i bardzo mocną koncentrację na naszych potrzebach, uznajemy za jedne z najcenniejszych cech naszej współpracy.

Małgorzata Hauffa, Główna Księgowa
Tartak Zębowo Sp. z o.o. Sp.k.Jako Firma cenimy sobie pracę z profesjonalistami. Pani Marta Ozga, z pewnością zalicza się do tego grona. Pani Marta przez kilka lat była naszym opiekunem w Raiffeisen Bank S.A.. Razem realizowaliśmy nowe projekty, które wpływały na dalszy rozwój Firmy. Zawsze mogliśmy na nią liczyć. Dobro Klienta było dla niej najważniejsze, co pokazała w trakcie naszej codziennej współpracy. Nasza relacja opierała się na zaufaniu, co w dziedzinie finansów jest niezmiernie ważne.

Bogdan Michalski, właściciel
Tartak Bogdan MichalskiSpółka przy wsparciu Pani Marty pozyskała finansowanie obrotowe, w ramach kredytu obrotowego oraz faktoringu. Warunki jak i struktura finansowania były dopasowane do Naszego modelu biznesowego oraz wymagań naszych kontrahentów, włączonych do umowy faktoringowej.
Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, iż Pani Marta jest nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim osobą godną zaufania. Zawsze mogliśmy na nią liczyć, na jej zaangażowanie i nastawienie na potrzeby Klienta.

Klaudyna Jarosławska, Dyrektor Finansowy
Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o.W 2012 roku zrealizowaliśmy pierwszy wspólny projekt o wartości 4 137 115,33 PLN w ramach Kredytu technologicznego. Szybkość działania, dopasowanie warunków do potrzeb Spółki, sprawiły iż z Panią Martą Ozga zrealizowaliśmy kolejną istotną inwestycję. Tym razem wartość projektu wyniosła 5 505 791,14 PLN, a finansowanie było udzielone w ramach kredytu technologicznego.
Współpracując z Panią Martą, cenimy sobie w szczególności jej wiedzę, nastawienie na Klienta, elastyczność w przygotowywaniu rozwiązań oraz wysoką kulturę osobistą.

Michał Knioch, Prezes Zarządu
Knioch Sp. z o.o.

Kontakt


+48 501 161 301

office@ozgaconsulting.com

marta.ozga@ozgaconsulting.com


ul. Wojskowa 6 lok.14a

60-802 Poznań